Kursy Dennisona

O MNIE

Od 1993 roku jestem terapeutą procesów głębokich i instruktorem Kinezjologii Edukacyjnej. Pracowałam w szkołach społecznych, prywatnych i państwowych oraz Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się.

W 1996 roku zostałam instruktorem Dotyku dla Zdrowia oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Kinezjologów, a w 2003 roku - instruktorem Art - Kinezjologii.

W moich kursach metody Dennisona wzięło udział tysiące uczestników (m.in. zespoły poradni psychologicznych, Rady Pedagogiczne szkół, przedszkoli). Niektórzy zostali instruktorami tej metody.

W swoim CENTRUM pomagam w efektywnej pracy nad sobą dzieciom, studentom i osobom dorosłym. Praca z wykorzystaniem kinezjologii daje mi wiele radości i satysfakcji.

Poza kinezjologią pasjonują mnie Tańce w Kręgu, które wprowadzam na swoich kursach dla integracji grupy.

Jestem członkiem Światowego Towarzystwa Modlitwy o Pokój. W latach 1999 i 2001 odwiedziłam Sanktuarium Fuji w Japonii. Wejście na górę Fuji 10 maja 2001r. było ważnym wydarzeniem w moim życiu. Zmieniło perspektywę widzenia siebie i świata.

W 2005 roku zostałam dyplomowanym trenerem Radykalnego Wybaczania, a w 2007 roku instruktorem Tańców w Kręgu oraz trenerem EFT - Technik emocjonalnej wolności.

Moim najważniejszym życiowym celem jest budowanie głębokiego, wewnętrznego spokoju w moim sercu, coraz głębszego i głębszego...